Oblíbená soutěž pro jazykově zdatné studenty se blíží!

Přijďte představit své odborné znalosti v cizím jazyce a můžete tak zaujmout odborníky z firem, kteří nabízejí stáže, brigády a spolupráci s diplomkou či bakalářkou. Zaregistrujte se na webu UJP do 23.10.

V úterý 15. listopadu 2016 pořádá Ústav jazykové přípravy ZČU již 9. ročník Konference studentských odborných prezentací, která se bude konat v areálu ZČU na Borech. Konference se mohou zúčastnit studenti všech fakult ZČU, kteří nestudují zvolený cizí jazyk jako svůj obor. Již třetím rokem se bude konference konat ve spolupráci se středními školami plzeňského regionu.

Podmínkou účasti je přednesení 10-ti minutové prezentace v cizím jazyce na téma související se studovaným oborem. Výkony hodnotí odborná porota. Přihlášení studenti budou předvádět své prezentační a komunikační dovednosti v angličtině, němčině, ruštině, španělštině, francouzštině a češtině pro cizince.

Každoročně se konference účastní zástupci partnerských a sponzorských firem, kteří vysoce hodnotí zájem o studium cizích jazyků a znalosti studentů. To také ocení nejen ve svých vstupech v úvodu konference, kde studentům nabízejí stáže, brigády nebo spolupráci v rámci  bakalářské či diplomové práce, ale také při závěrečném předání hodnotných cen studentům.

Pokud se chcete i Vy zúčastnit Konference studentských odborných prezentací, můžete se přihlásit do 23. října 2016 na webu UJP.

Veškeré informace o soutěži naleznete na stránkách konference.

Těšíme se i na Vaše vystoupení!

Mgr. Vlasta Klausová

koordinátor konference