Přednáška IELTS: Becoming a Global Student

Chcete se dozvědět více o mezinárodní zkoušce z angličtiny IELTS? Přijďte si poslechnout přednášku na téma IELTS: Becoming a Global Student, kterou pořádá British Council ve spolupráci se Západočeskou univerzitou v Plzni. Přednášejícím je Mike Welch, IELTS Business Development Manager pro Evropu. Staňte se součástí globální komunikace!

Anglicky mluví zhruba 1,75 miliardy lidí na celém světě – to je to každý čtvrtý. Ročně skládá zkoušku IELTS ve světě přes 2 miliony studentů a uznává ji více než 9 000 organizací včetně 3 000 v USA. Angličtina se rovněž stává hlavním kritériem při posuzování přijetí do zaměstnání. IELTS je jedním z nejlepších způsobů, jak můžete prokázat své jazykové schopnosti a otevře vám dveře ke studiu a k pracovním příležitostem u nás i ve světě. Odnesete si znalosti o významu zkoušky IELTS v dnešním světě, získáte přehled o tom, co můžete u zkoušky očekávat, tipy, jak dosáhnout co nejlepších výsledků. Těšíme se na Vás 6. dubna v místnosti č. UV115. Akce se koná od 14 hodin.

24.03.16