Přejít k obsahu

Přihlašte se na konferenci studentských prezentací

 

 

Ústav jazykové přípravy Západočeské univerzity v Plzni pořádá 11. ročník Konference studentských odborných prezentací v cizích jazycích, a to v úterý 13. listopadu 2018 v univerzitním areálu na Borech. 


Zveme studenty k předvedení 10-ti minutové prezentace v anglickém, německém, ruském, francouzském, španělském, italském jazyce a v češtině pro cizince na pokročilé úrovni. Podmínkou je, že nestudujete zvolený cizí jazyk jako obor a umíte prezentovat odborné téma související se studovaným oborem a o tomto tématu dokážete diskutovat.

Konference se již popáté bude konat s účastí studentů SŠ, v loňském roce se zúčastnili zástupci deseti středních škol.

Konference se pravidelně účastní zástupci partnerských firem a společností, kteří budou mít možnost představit svoji společnost. Soutěžícím studentům nabízejí možnosti stáží a pracovních příležitostí, vedení bakalářských a diplomových prací. Pro vítěze a úspěšné účastníky konference věnují firmy sponzorské dary formou finanční odměny nebo produkty či hodnotné propagační předmětů. Každá firma má také možnost ocenit kteréhokoli ze soutěžících bez ohledu na výsledné pořadí cenou sponzora.

Leták a informace o konferenci najdete na http://www.ujp.zcu.cz/student/konference/index.html

K účasti na Konferenci studentských odborných prezentací v cizích jazycích zveme všechny studenty ZČU. Přijďte si ověřit a ukázat své jazykové schopnosti!


Vlasta Klausová klausova@ujp.zcu.cz

koordinátorka konference

konference_2018_ilustracni_obrazek_aktuality


30.10.18
Zpět na seznam aktualit

Patička