Exkurze do hotelu Ibis se studenty němčiny pro cestovní ruch (NCR)

Exkurze do hotelu IBIS v rámci výuky předmětu NCR

Studenti předmětu Němčina pro cestovní ruch (NCR) se v rámci své výuky zúčastnili v prosinci exkurze do hotelu IBIS Plzeň, patřící do řetězce AccorHotels.

Hotel IBIS se nachází v klidné části zóny Borská Pole v blízkosti naší univerzity.

Generální manažerka hotelu studenty seznámila se službami a klientelou hotelu. Rovněž zmínila úzkou kooperaci s ostatními hotely v Plzni v rámci rezervačního systému.

Studenti měli možnost prohlédnout si tři pokoje, konferenční místnost, rovněž nahlédli do zákoutí kuchyně. Byla jim také představena práce recepčního.

Veškeré kladené dotazy byly studentům profesionálně zodpovězeny buď recepčním, nebo přímo generální manažerkou.

Návštěva hotelu byla studenty velmi pozitivně hodnocena a obohatila tak výuku předmětu Němčina pro cestovní ruch.

Blanka Blažková

18.12.19